Навчання програмуванню та тестові завдання

Ласкаво просимо на наш блог, створений для навчання програмуванню та підготовки до технічних інтерв'ю! Тут ви знайдете широкий набір корисних ресурсів, які допоможуть вам підготуватися до вашої першої співбесіди, а також покращити свої навички у програмуванні. Тим, хто ще не визначився із областю програмування, в якій хоче працювати, ми радимо заглянути у наш блог. У ньому ми публікуємо статті у тому числі з відповідями на подібні запитання.

Новачки у веб-розробці знайдуть тут для себе безліч корисних матеріалів. Тим, хто вже закінчив курси з frontend або пройшов навчання, стануть у нагоді наші тести з JavaScript, HTML і CSS. Ці тести допоможуть вам оцінити свої базові знання та виявити прогалини, які можна заповнити, використовуючи наші навчальні матеріали. Хочете повправлятися в адаптивній верстці? Ми підготували для вас кілька цікавих макетів, які допоможуть вам навчитися створювати унікальні веб-сторінки з легкістю.

Для тих, кому цікава бекенд розробка, а також для fullstack розробників ми підготували кілька оригінальних тестових завдань. Аутентифікація, створення API, робота з базами даних — все це є у списку необхідних навичок будь-якої вакансії junior розробника і все це необхідно реалізувати в рамках наших тестових завдань. Виконавши їх, ви отримаєте перший досвід роботи, який хочуть бачити всі роботодавці.

Після проходження тестів можна приступати до питань на співбесіду. Ми відібрали найпопулярніші питання з різних тем. Якщо під час відповіді ви зіткнетеся з труднощами, не лякайтеся! Ви матимете можливість перейти до навчальних матеріалів і освіжити знання в пам'яті.

Ну і, звичайно ж, статті з найпопулярніших питань у світі програмування — від архітектури комп'ютера до вирішення проблем у процесі розробки програмного забезпечення. Тут ви знайдете як навчальні статті, так і шпаргалки з SQL, архітектури БД та інших тем. Приємного читання та дякую, що заглянули!

Тестові завдання

Тести з базової теорії

Серія невеликих тестів, які перевіряють знання базової теорії з різних тем.

Питання на співбесіду

Практика з верстки

Попрактикуйтесь у верстці! Ми вибрали для вас кілька цікавих макетів для того, щоб ви могли відточити свої знання HTML та CSS на практиці.

Свіжі статті

Ukrainian
Перейдіть до верхньої частини